strony
Internetowe
i z CMS

• przejrzysta grafika;
• sprawna nawigacja;
• funkcjonalny system zarządzania treścią CMS;
• projekty stron www;

Twoja strona internetowa powinna być wiarygodna, zawierać odpowiednią treść wkomponowaną w przejrzystą grafikę. Dzięki temu oferowane towary lub usługi wzbudzą większe zainteresowanie oraz przyśpieszą proces podejmowania decyzji o zakupie.

System zarządzania treścią CMS dopasujemy do Twych potrzeb, dzięki temu swą witryną zarządzać będziesz sprawnie, dodawać lub aktualizować potrzebne informacje oraz zdjęcia. Skuteczność stron to pierwszorzędny czynnik, na który zwracamy uwagę. W końcu przeznaczone są one dla obecnych lub przyszłych klientów. Zauważono, że około 50% wejść do polskiej sieci odbywa się przy pomocy przeglądarek mobilnych.

Dlatego wykonujemy strony internetowe o charakterze responsywnym, czyli wyświetlają się one w poziomie i w pionie na stacjonarnych komputerach, laptopach, tabletach, smartfonach. Dzięki temu masz pewność, że stworzone przez nas witryny spełnią swoją rolę, wypromują firmę i przyczynią się do większej sprzedaży Twych towarów/usług. Filmy, prezentacje lub animacje stanowią obecnie główny substytut treści i narracji. Oczywiste jest, że nikt nie lubi czytać na smartfonie lub tablecie długich tekstów, dlatego ograniczamy je do minimum, stosując zdania krótkie i skupiamy się na warstwie graficznej, wizualnej. Dla zainteresowanych stworzymy rozwiązanie w postaci slajdów przesuwanych z góry na dół. Może to być doskonałą ilustrowaną nawigacją do podstron. Właściwe proporce tekstu i grafiki podnoszą przejrzystość i łatwiej zapadają w pamięć.

Jednym ze współczesnych trendów jest ciemne tło, które idealnie kontrastuje z jasnymi elementami. Rozwiązanie to jest idealne dla osób przeglądających witryny wieczorem. Stosujemy w naszych projektach takie rozwiązania. Dla urządzeń mobilnych bardzo uciążliwą kwestią jest paginacja stron, czyli konieczność powrotu na czoło tekstu i przewinięcie go. Nie jest to wygodne i użytkownik traci przez to czas. My zastosujemy takie rozwiązanie (asynchroniczne zapytania AJAXowe), dzięki któremu witryna będzie pobierać treść i obraz w miarę przewijania tekstu. Sprawimy, iż wszystkie jej elementy będą działać sprawnie i skierują potencjalnych klientów do poszukiwanych przez nich informacji. Twój serwis www opracowany w naszej firmie będzie zgodny z aktualnie istniejącymi standardami. Dajemy Ci na to naszą gwarancję.

Zainteresowany stworzeniem projektu?
Daj znać...

SKONTAKTUJ SIĘ